Vitaminas D. Nauda. Ir ką reikia žinoti.
Dauguma mūsų turi per mažą Vitamino D kiekį organizme. Tai kelia nerimą, nes šis vitaminas yra gyvybiškai svarbus, siekiant užkirsti kelią daugybei ligų, taip pat svarbus, norint palaikyti imunitetą bei gerą nuotaiką.
Rekomendacijos savaiminiam įdegiui
Rekomendacijos savaiminiam įdegiui
Kaip prailginti įdegį po atostogų? 6 žingsniai
Vienas iš dažniausiai pasitaikančių besibaigiančios vasaros klausimų yra tai, kaip kuo ilgiau išlaikyti auksinį vasaros įdegį. Mūsų rekomendacijos pateiktos keliuose lengvai pritaikomuose patarimuose.
Nuostabiam švenčių įvaizdžiui - tobulą įdegio efektą suteikiančios SIENNA-X priemonės
Nuostabiam švenčių įvaizdžiui - tobulą įdegio efektą suteikiančios SIENNA-X priemonės
TOBULAS ĮDEGIS TIK PER 1 VALANDĄ!
Tiesa ta, kad savaiminio įdegio priemones, kaip būdą džiaugtis įdegusia oda, atradau palyginus neseniai (mažiau nei prieš metus). Gal todėl, kad visada abejojau, jog sveikas ir, svarbiausia, tolygus įdegis įmanomas su tokiomis priemonėmis. Nors į soliariumus nevaikštau ir saulės voniomis dažniausiai ilgai nesilepinu, tačiau bronzinio odos rusvumo vis tiek norisi. Galbūt atsimenate, kai dar rudenį pasakojau apie FAKE BAKE COCONUT savaiminio įdegi

Video patarimai

     0 Comments  views (3628)
Video patarimai
Video patarimai kaip naudoti savaiminio įdegio priemones
KALĖDŲ DOVANŲ IDĖJOS pagal Simoną Burbaitę
Dovanos gali būti brangios. Tačiau gali būti ir nebūtinai brangios, bet gerai apgalvotos. Todėl labai tikiuosi, kad iš mano pasiūlytų dovanų variantų kažkas Jums patiks (o vėliau ir tam, kam dovanosit).
Compare