Daugelis žino, kad BALMAIN – išskirtiniai, prabangūs, Paryžiuje įsikūrę aukštosios mados namai, skaičiuojantys 73 metų istoriją. Jos įkūrėjas – Pierre Balmain. Jis gimė 1914m. Pierro mama dirbo savo įsteigtame siuvimo ateljė. Būtent čia berniukas leido vaikystės dienas ir stebėjo aukštuomenės damas, kurios, užsukusios į ateljė, rinkdavosi medžiagas, audinius, modelius, reikšdavo savo pageidavimus, nuomones bei įgeidžius. Sulaukęs pilnametystės Pierras įstojo studijuoti architektūros, tačiau laisvu laiku uždarbiavo pas to meto įžymius ir to laikmečio madas diktavusius mados guru: Molyneux; Lelong. Įgavęs patirties ir įkvėptas savo mokytojų, 1946m. jis atidaro savo mados namus. Jo klientėmis tampa to laikmečio mados bei stiliaus dievaitės, ekranų žvaigždės Ava Gardner ir Brigitte Bardot. Pats įkūrėjas mados namuose dirbo iki 1982. Mados namai gyvuoja iki šių dienų.

Balmain kompanijos asortimentas – tai nepaprastai gražios, puošnios ir elegantiškos suknelės bei kostiumai, stilingi drabužiai vyrams, masyvūs papuošalai, išraiškingi aksesuarai, elegantiška avalynė, parabangūs akiniai ir kvepalai.

Prieš 40 metų ne tik ant podiumų, bet ir šventėse, kasdieniniame moterų gyvenime įsivyravo perukų, šinjonų mados tendencijos. Moteriškos lyties atstovės pamėgo dirbtinius arba natūralius „papildomus, lengvai pritvirtinamus” plaukus, kurie leido lengvai sukurti naują įvaizdį, papildyti sąvąjį stilių naujomis detalėmis, spalvomis. Taip gimė BALMAIN Paris Hair Couture  – prestižinė plaukų priežiūros ir stilizavimo produktų linija. Viskas, ko reikia, kad Mūsų plaukai atrodytų tobulai!

Drąsiai sakome – BALMAIN produktai aukščiausios kokybės ir atitinkantys standartus, kurie apibūdinami žodžiu – “aukščiausia klasė”. Produktų dizainas yra paprastas. Juoda ir balta – tai pagrindinės pakuočių spalvos, priešingybės viena kitai, tačiau jų derinys sukuria harmoniją ir teikia patikimumo, švarumo bei kokybės įspūdį.

BALMAIN prekinis  ženklas yra aukščiausios kokybės , rafinuoto stiliaus garantas.


Palyginti