Ši elektroninė parduotuvė sukurta, tam, kad Jūs, mieli mūsų klientai, galėtumėte lengvai ir greitai įsigyti jums reikalingų profesionalių, kokybiškų, kiekvieno poreikius atitinkančių savaiminio įdegio produktų.

Esame ne naujokai  grožio srityje, tačiau rinkoje, kurioje kupina įvairių produktų ir pasiūlymų, bendraudami su klientais pastebėjome poreikį kokybiškų savaiminio įdegio produktų, kurie patenkintų ir profesionalo ir kliento lūkesčius.

Kaip kilo idėja „Fake Bake“ produkciją atsivežti į Lietuvą?

Ne pirmus metus gyvuoja grožio salonas „Merci Merci“, kuriame atliekame savaiminio įdegio nupurškimo procedūrą. Šią paslaugą teikėme ir anksčiau, prieš atrandant „Fake Bake“. Tačiau, produktas turėtas anksčiau nepatenkino lūkesčių. Visai atsitiktinai pamatytas prekinis ženklas svečioje šalyje patraukė dėmesį ir paliko neišdildomą įspūdį. Švelnus kvapas, kokybė, išsilaikymo trukmė ant odos, galiausiai paprastas padengimas, ką gali pasidaryti pirkėjas pats, įdegio spalva, greitas rezultatas - nustebino ir paneigė susidarytą nuomonę apie įdegio produktus. Ne taip ilgai trukus išbandėme „Fake Bake“. Pirmiausia išbandytas profesionalus produktas, kuris buvo naudojamas savaiminio įdegio nupurškimo procedūrai. Vos pradėjus naudoti naują priemonę, gavome atsaką – klientės ėmė pastebėti skirtumą tarp procedūros atliktos anksčiau ir dabar. Klausimai kas tai, ar tai kažkas naujo, didelis susidomėjimas ir atsiradęs dar didesnis poreikis padėjo išsivystyti idėjai parsivežti produkciją ir profesionalams ir namų linijos naudojimui bei įkurti šią parduotuvę Lietuvoje.

Šiuo metu mūsų parduotuvėje galite įsigyti „Fake Bake“ savaiminio įdegio produktus namų linijos naudojimui bei profesionalams, tačiau ateityje mes plėsimės ir tenkinsime Jūsų poreikius platesnėje grožio produktų pasiūloje.

Elektroninė parduotuvė 2016 m. pradeda savo veiklą, siekdama patenkinti Jūsų pageidavimus. Esame atviri visiems jūsų pasiūlymams, idėjoms ir komentarams. Mums svarbi jūsų nuomonė ir gautas rezultatas!


Palyginti