Esame ne naujokai  grožio srityje. Grožio salonas „Merci Merci beauty lounge“ gyvuoja daugiau kaip 11 metų. Bendraudami su savo klientais bei klientėmis pastebėjome vis didėjantį poreikį kokybiškų savaiminio įdegio produktų, kurie patenkintų ir profesionalo, ir kliento lūkesčius.

Nuo ko viskas prasidėjo? Įdegio Istorija. Priimti iššūkį ir apsispręsti atsivežti į Lietuvą profesionalius savaiminio įdegio prekinius ženkus “Fake Bake”, o po poros metų ir “Sienna-X”, padiktavo rinkos poreikiai ir sparčiai besikeičianti situacija įdegio srityje. Iki XXa. pradžios natūralus saulės įdegis laikytas praščiokiško gyvenimo apraiška, varguoliško gyvenimo pasėkme. Aristokratės ir turtingesnio sluoksnio moterys nuolatos slėpėsi nuo saulės spindulių po skėčiais, skrybėlėmis, o iškylaudamos gamtoje prioritetą teikdavo medžių šešėliui ir pavėsiui. Praeito šimtmečio pradžioje moterys nusimetė uždarus rūbus, žemę šluojančias sukneles, drąsiau apnuogino pečius, o vėliau ir kojas. Atsirado mada degintis saulėje ir įdegis tapo modernumo ženklu bei populiariu reiškiniu, o gulėjimas bei deginimasis paplūdimyje - paplitusiu užsiėmimu bei laisvalaikio praleidimo forma. XXa. antroje pusėje išpopuliarėjo soliariumai. Niekas tada dar nekalbėjo apie UV spindulių įtaką bei žalą mūsų odai: apie jų poveikį senėjimo, pigmentacjos pokyčiams, keliamą riziką susirgti įvairiomis pavojingomis ligoms. Stipriai įdegusi, sukepusi, tarsi terakotinė oda tuo laikotarpiu tapo madingo bei gero gyvenimo įvaizdžio dalimi. Peržengus XXIa. slenkstį situacija pradėjo keistis. Vis garsiau pradėta kalbėti apie šalutinius nuolatinio, nesaikingo deginimosi aspektus.

Tačiau moterys norėjo džiaugtis įdegusia ir gražiai parudavusia oda!?

 

Atostogų įdegis be žalingo poveikio odai? Sprendimas yra. “Fake Bake“ ir „Sienna-X“ produktų kūrėjai puoselėja ypatingas vertybes: sveiką, saikingą, natūraliai atrodantį įdegį. Produktus naudoti itin paprasta, o įdegio rezultatas tikrai nenuvils. Komponentai, įeinantys į priemonių sudėtį, išgaunami natūraliu būdu, remiantis pažangiausiomis technologijomis ir inovacijomis. Priemonių sudėtyje nėra parabenų ir sintetinių konservantų. Sienna-X produktai draugiški net veganams.

 

Pas mus galite įsigyti. Šiuo metu mūsų parduotuvėje galite įsigyti „Fake Bake“ ir „Sienna-X“ savaiminio įdegio produktų naudojimui namuose. Jei esate grožio specialistas ir domina galimybė atlikti savaiminio įdegio procedūras savo klientėms, būtinai kreipkitės į mus. Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, patarsime, pasidalinsime savo patirtimi.

Internetinės parduotuvės asortimentą praplėtėme ir  itin kokybiška, plaukus puoslėjančia „Balmain Paris“ produkcija.  Jei vertinate kokybiškus, „lux“ klasės grožio produktus būtinai išmėginkite.

Mūsų elektroninė parduotuvė siekią patenkinti Jūsų poreikius ir atsižvelgti į pageidavimus. Esame atviri visiems jūsų pasiūlymams, idėjoms ir komentarams. Mums svarbi jūsų nuomonė ir gautas rezultatas!


Palyginti