Nuo šiol sveikas, bronzinės spalvos, tolygus įdegis įmanomas Visoms ir Visada!

Neturėtumėt aukoti savo odos sveikatos, norėdamos džiaugtis gražiu įdegiu pasipuošusia oda. Neturėtumėt naudoti nesaugius produktus su parabenais, cheminiais dažikliais ar kvapikliais, kad atrodytumėt įdegusios. Štai kodėl FAKE BAKE sukūrė inovatyvių savaiminio įdegio produktų liniją, kurių sudėtyje yra tiktai organiniai konservantai be agresyvių konservantų ir parabenų.

FAKE BAKE tapo lyderiaujančia kompanija savaiminio įdegio bei profesionalaus purškiamo įdegio srityje, dėka unikalios bei inovatyvios produktų formulės, kurios pagrindinės medžiagos yra DHA (Dihydroxyacetone), Erythrulose ir DMI (kosmetinė, dominuojanti spalva). Šie ingredientai užtikrina natūraliai atrodančią ir ilgai išliekančią įdegio spalvą. Dažnai kitų kompanijų siūlomi savaiminio įdegio produktai sukuria oranžinę įdegio spalvą, įdegio spalva nusiplauna netolygiai, o jų cheminė sudėtis nėra “draugiška” mūsų odai.

FAKE BAKE produktų sudėtis yra natūralaus pagrindo. Jie sukuria natūralaus atspalvio įdegio spalvą, pasižymi lengvu kvapu ir netepa rūbų. Patentuota priemonių formulė sukuria skirtingą įdegio spalvą skirtingo odos atspalvio odai, pagal kiekvieną odos spalvos tipą. Proceso metu aktyvinamas mūsų pačių odos pigmentas, dėl to užtikrinamas natūralus įdegio atspalvis. Visi FAKE BAKE produktai pasižymi ruda spalva, o tai labai palengvina tolygų produkto padengimą ant odos ir rezultatas matomas iš karto. Tiesiog dengdamos odą Jūs puikiai matote, kur produktas jau užteptas, o kur ne. Įdegis galutinai susiformuoja per 3,4 ar 6 valandas, priklausomai nuo pasirinkto produkto. Tai reiškia, kad Jūs turėsite puikią įdegio spalvą VISADA.

FAKE BAKE produktai suteikia bronzinį odos spalvą bei švytėjimą bet kuriuo metų laiku. Jie drėkina odą bei apsaugo ją nuo porų užsikišimo bei odos sudirginimo. Kompanijos tikslas yra suteikti moterims bei vyrams galimybę turėti sveiką, puikiai atrodančią bei įdegusią odą, todėl produktų gamybai keliami aukščiausi standartai. Atliekamas ypač griežtas ingredientų atrinkimo procesas. Esame tikri, kad gamyboje naudojami geriausi augalų ekstraktai ir naujausios technologijos.

FAKE BAKE - viena daugiausiai parduodančių savaiminio įdegio produktų kompanijų pasaulyje. Kompanijos tikslas - užtikrinti puikiai atrodantį įdegį pačiu prabangiausiu būdu – be žalingo saulės poveikio mūsų odai.

 

FAKE BAKE produktai unikalūs, nes:

• Puikiai apgalvotos produktų tekstūros, o tai užtikrina tolygią bronzinę įdegio spalva

• Paprastas priemonių naudojimas

• Neturi savaiminio įdegio produktams būdingo specifinio kvapo

• Įdegio spalva nusiplauna tolygiai ir pamažu. Savaiminis įdegis išlieka 4-6 dienas

• Netepa rūbų

• Tinka vyrams, moterims, odos problem turintiems žmonėms, o taip pat ir besilaukiančioms bei maitinančioms mamoms!

• Sudėtyje nėra parabenų bei sintetinių konservantų, dažiklių

 

FAKE BAKE priemonių linijos:

• Savaiminio įdegio produktai, kurie suformuoja įdegį

• Momentinio įdegio produktai, kurie suteikia momentinį įdegio efektą. Lengvai nusiplauna vandeniu ir dušo želė

• Įdegio paruošimo bei palaikymo priemonės

• Dekoratyvinė kosmetika

 

FAKE BAKE asortimente:

• Profesionalų savaiminio įdegio priemonės

• Profesionalų savaiminio įdegio nupurškimo įranga

• Aukščiausios kokybės mažmeninių produktų linijaTatjanos Ališauskienės (chemijos mokslų daktarė) komentaras apie "Fake Bake" produktų sudėtį: "Fake Bake" savaiminio įdegio produktai tikrai išskirtiniai: yra daug naudingų odai ingredientų, tarp jų daug natūralių... Studentėms ir kitiems vartotojams paaiškinsiu "Fake Bake" produktų naudą ir akcentosiu, kad šios kosmetikos priemonės yra aukštos kokybės.

Apie T. Ališauskienę: Vilniaus universitete chemijos fakultete įgijo stambiamolekulinių junginių chemikės specialybę. Vėliau baigė doktorantūrą, apgynė disertaciją kopolimerizacijos srityje ir gavo gamtos mokslų daktarės laipsnį. Mokslinių išradimų polimerų sintezės srityje bendraautorė. Mokslinių publikacijų autorė, išleista virš 30 mokslinių darbų. Nuolat dalyvauja tarptautiniuose kongresuose. Domisi moksliniais išradimais nanotechnologijų srityje ir jų taikymu kosmetikos ir farmacijos priemonių gamyboje.


Palyginti