Kiek laiko išlieka įdegis po procedūros?

Įdegis išlieka priklausomai nuo odos tipo apie savaitę. Palaikant įdegį namų linijos priemonėmis galimas ilgalaikis įdegio išlaikymas po nupurškimo procedūros.

 

Ar galima naudoti kitas kosmetines priemones atlikus nupurškimo procedūrą?

Iš karto po procedūros nederėtų naudoti kitų kosmetikos priemonių, tačiau jau kitą dieną galima naudoti drėkinamąsias priemones neturinčias sudėtyje aliejaus , tai padės išlaikyti tobulą įdegį.

 

Ar priemonė pasidengia tolygiai?

Dėl unikalios savo formulės, priemonės padengimas ypač tolygus.

 

Ar priemonės tinka visiems odos tipams ir fototipams?

Taip, priemonė tinka bet kokiam odos tipui ir fototipui. I – ojo fototipo atstovai turėtų naudoti priemonę keletą dienų iš eilės, o vėliau kaip rekomenduojama palaikymui, 2 – 3 kartus per savaitę.

 

Ar reikia specialaus pasiruošimo prieš procedūrą?

Prieš bet kurią savaiminio įdegio procedūrą būtina odą kruopščiai nušveisti šveitikliu be aliejaus, idealiausias variantas „Fake Bake“ linijos pasifloros kvapo šveitiklis.

 

Ar namų linijos priemones galima naudoti kasdien?

Taip, namų linijos priemonės gali būti naudojamos individualiai pagal poreikį. Tačiau rekomenduojama naudoti 2 – 3 kartus per savaitę.

 

Ar Fake Bake tinka nėščiosioms ir maitinančioms mamoms?

„Fake Bake“ produkcija sukurta tik iš natūralių medžiagų, kurios neturi jokio neigiamo poveikio, todėl priemonės gali būti naudojamos ir nėsčiosioms ar maitinančioms mamoms. Nepaisant to, mes primygtinai rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju.

 

Ar priemonės tinka sausai odai?

Taip, tinka, tačiau prieš procedūrą rekomenduojama nušveisti odą ir naudoti losjoną arba sausą aliejų sunkiau pasidengiančioms kūno vietoms.

 

Ar Fake Bake savaiminio įdegio priemones galima naudoti ir vyrams?

Taip, savaiminio įdegio priemonės „Fake Bake“  tinka ir vyrams.

 

Palyginti