24,00 € su PVM
su PVM
8057737280030
Nauja prekė
Priemonė skirta drėkinti, gaivinti ir nuraminti odą. Aktyviosios medžiagos parinktos siekiant efektyviai blokuoti laisvuosius radikalus bei mažinti oksidacinio streso sukeliamą efektą. Naudojamos kasdien, siekiant, kad oda atrodytu elastinga, lygi ir švelni.
3 Vienetas Prekės
Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!
Pasiekiama: 2020-07-13
DRĖKINANTI TECHNOLOGIJA
DRĖKINTI - Aloe Barbadensis (Alijošius) turi drėkinamąjį poveikį, taip pat skirtas sukurti švelnumo jausmą odos paviršiuje.
ATSTATYTI - Turi raminantį ir paraudimą mažinantį efektą, sukeltą odai saulės kaitros ar šalto oro.
ATPALAIDUOTI - Palaikyti odos gaivumą ir jaunystę, atleidžiant ją nuo kasdienio streso.
NAUDOJIMAS
Suplakite buteliuką ir nedidelį kiekį produkto įmasažuokite į odą. Naudokite ryte ir/arba vakare.
Dermatologų patikrinta
Ekologiškas purškiklis be dujų
AKTYVIEJI INGRIDIENTAI
D.S.B. C ®: paskirtis - priešuždegiminis ir švelnus poveikis nudegintai odai, apsauga nuo laisvųjų radikalų, drėkiklis.
INHIPASE ®: priešuždegiminis, paraudimą ir odos sausumą mažinantis poveikis.
SIEGESBECKIA ORIENTALIS: skatinti kolageno susidarymą, stangrinti odą, atkurti jos struktūrą ir mažinti strijų žymes, o taip pat padėti kovoti su odos uždegimo procesu, sukeltu saulės nudegimo.
ALIJOŠIUS (ALOE BARBADENSIS): nuo senovės žinomas dėl raminamųjų ir drėkinamųjų savybių, alijošiaus ekstraktas skirtas suteikti odai minkštumo ir skaistumo.
MENTOLIS: suteikti gaivumo jausmą.
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.