Nuostabiam švenčių įvaizdžiui - tobulą įdegio efektą suteikiančios SIENNA-X priemonės
    Blogas    0 Comments
Nuostabiam švenčių įvaizdžiui - tobulą įdegio efektą suteikiančios SIENNA-X priemonės
„Sienna-X“ savaiminio įdegio produktai padės suteikti odai nuostabų atostogų nuauksintos odos efektą.

Švytintis atostogų įdegis su Sienna-X savaiminio įdegio produktais 

Sienna-X kompanija savo veiklą pradėjo profesionalaus savaiminio įdegio nupurškimo srityje. Vėliau visą sukauptą patirtį pritaikė savaiminio įdegio produktų gamybai, kurie skirti naudoti namuose. Itin kruopščiai apgalvotos priemonių formulės ir tekstūros, kurios užtikrina naturalų įdegio rezultatą bei pateisina kliento lūkesčius, kurie trokšta saugaus įdegio ištisus metus!

 

Aukštos kokybės, draugiški veganams ingredientai rūpinasi jūsų oda

Produktų sudėtyje yra:  

Organinis Alavijas: ramina, minkština bei skatina odos gijimą nuo mikro pažeidimų.

Vitaminas A: gyvybiškai svarbus komponentas sveikoms odos ląstelėms formuotis. Padeda išvengti laisvųjų radikalų daromos žalos. Lengvai susigeria į odą bei pagerina jos glotnumą.

Vitaminas E: gerai žinomas antioksidantas, padedantis kovoti su priešlaikiniu senėjimu. Puikiai minkština odą, palaiko jos elastingmą.

Organinis Avokadas: drėkina odą, suteikdamas jai elastingumą bei minkštumą.

 

Puikiai įvertintas dėl ilgalaikio įdegio rezultato

Sienna-X produktai, skirti naudojimui namuose, pelnė ne vieną grožio ekspertų apdovanojimą ir nuolat yra TOP grožio produktų sąrašuose.

1574426355376441 tan retail award social posts1574426355396700 tan retail award social posts2
1574426355399891 tan retail award social posts31574426362259728 tan retail award social posts4

Produktai, skirti visiems odos spalvos tipams, užtikrina itin natūralų įdegio rezultatą. 

Sienna-X puikiai žino klientų lūkesčius, susijusius su savaiminiu įdegiu. Įdegis turi atrodyti nepriekaištingai. Procedūra turi būti lengvai atliekama. Produktai turi ne tik užtikrinti gražią įdegio spalvą, bet ir rūpintis ja: drėkinti bei maitinti. Ir svarbiausia – leisti pasitikiėti savimi!

 Atsižvelgiant į klientų poreikius bei lūkesčius, Sienna-X asortimente rasite skirtngų tekstūrų bei skirtingo spalvos išgavimo laiko produktų. SLEEP produktų linija įdegį suformuoja per 6-8val., EXPRESS/ 1HOUR produktai įdegio rezultatą suformuoja per 1-4val; GRADUAL palaipsninis įdegio losjonas įdegio rezulatą sukurią palaipsniui (naudokite kas dieną, dvi-keturias dienas iš eilės). Yra odos paruošimo įdegiui produktų bei įdegio nuėmėjas REMOOVAL.

Visas straipsnis: https://www.lofficiel.lt/grozis/sienna-x?fbclid=IwAR24gWZEqUqZnqwTsjpuWa7txoaSGV0PAzMPz9m8XxDTOyQ5VbyJ1xAComA

Share This Post :

Comments

Log in or register to post comments
Palyginti