Kaip prailginti įdegį po atostogų? 6 žingsniai
   0 Comments
Kaip prailginti įdegį po atostogų? 6 žingsniai

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių besibaigiančios vasaros klausimų yra tai, kaip kuo ilgiau išlaikyti auksinį vasaros įdegį. 

Mūsų rekomendacijos pateiktos keliuose lengvai pritaikomuose patarimuose.


Po atostogų neabejotinai jaučiamas noras pratęsti ir sustiprinti įdegusią veido bei kūnospalvą. Norėdami tai padaryti, siūlome išmėginti keletą paprastų patarimų, kurie leis tinkamai išsaugoti įdegį ne tik vasaros pabaigoje, bet ir rudenį.

1. Šaltas dušas

Norėdami prailginti įdegį, pradėkite dieną nuo vėsaus dušo ir venkite karštų vonių. Karštas vanduo gali išsausinti, ko pasekoje ji ima pleiskanoti. Po maudynių visada drėkinkite viso kūno odą tinkamu aliejumi ar kremu.

2.Odos drėkinimas

Labai svarbu tinkamai maitinti ir drėkinti odą. Kremą, kūno sviestą ar losjoną tepkite ant viso kūno po rytinio dušo ir prieš miegą. Kai naudojate veido kremą, nepamirškite sudrėkinti kaklo ir dekoltė. Nedvejodami drėkinkite rankas kremu kelis kartus per dieną.

3. Odos šveitimas

Norint, kad oda būtų sveika, pakankamai pridrėkinta ir neprarastų gražaus įdegio, svarbu padėti jai atsinaujinti. Kartą ar du per savaitę atlikite švelnų kūno šveitimą. Jis padės pašalinti negyvas ląsteles ir užkirs kelią odos šerpetojimui. Po šveitimo nuplaukite drungnu vandeniu ir patepkite drėkinamąja priemone.

4. Praturtinta mityba

Norėdami išlaikyti ne tik įdegusią, bet ir švytinčią veido/ kūno spalvą, į savo racioną įtraukite maisto produktų, kuriuose gausu beta karotinų. Daugiausia jų randama saldžiosiose bulvėse, abrikosuose, manguose ir morkose. Beta karotinas yra provitaminas ir antioksidantas, padedantis apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų poveikio.

5. Pakankamas vandens vartojimas

Gerkite pakankamai vandens, kad jūsų kūnui nedehidratuotų. Vanduo prailgina ląstelių gyvavimą (taip pat įdegį), padeda kūnui apsivalyti ir atsinaujinti, odai suteikia minkštumo ir padeda regeneruotis.

6. Balti drabužiai

Baltos palaidinės, suknelės ar kombinezonas yra paprastas triukas, siekiant sustiprinti įdegusios odos efektą. Taigi nepriekaištingi drabužiai kontrastuoja su auksine odos spalva.

šaltinis: lofficiel.co.uk

Share This Post :

Comments

Log in or register to post comments
Palyginti