5 PAGRINDINIAI MITAI APIE SAVAIMINIO ĮDEGIO PRIEMONES
   0 Comments
5 PAGRINDINIAI MITAI APIE SAVAIMINIO ĮDEGIO PRIEMONES

Artėjant šiltąjam sezonui, vis dažniau norisi išsilaisvinti iš žieminių „apdarų“, pasipuošti suknele ir puikuotis gražia oda… Remdamasi 6 metų patirtimi, noriu pasidalinti savo pastebėjimais ir paneigti pagrindinius mitus apie savaiminio įdegio priemones. Truputis informacijos, kuri padės pasirinkti vieną saugiausių būdų džiaugtis įdegusia oda. Taigi…

1 MITAS – savaiminio įdegio priemones sunku padengti tolygiai. Renkantis savaiminio įdegio priemones reikėtų atkreipti dėmesį ar priemonė turi spalvą. Priemones su spalva lengva padenti, nes matome, kur ir kaip priemonė dengiasi. Priemonės įdegiui išgauti yra skirtingų tekstūrų. Galite pasirinkti sau priimtiniausią. Jas naudokite pagal gamintojo nurodytas rekomendacijas. Patarimas: pradėti „pažintį“ su savaiminio įdegio priemonėmis patariu nuo losjono tekstūros priemonės su spalva. Visada rinkitės kokybiškas ir profesionalias priemones.

2 MITAS – įdegis netolygiai nusiplauna. Kaip nusiplaus įdegis priklauso nuo daugelio priežasčių : nuo odos tipo; kaip paruošite odą prieš dengiant priemonę įdegiui išgauti; kaip prausitės ir prižiūrėsite odą po įdegio padengimo. Jeigu oda labai sausa, bet kokiu atveju ji turėtų būti drėkinama intensyviais drėkinamaisiais kremais, losjonais ar aliejais. Tačiau prieš atliekant savaiminio įdegio procedūrą reikėtų odą kruopščiai nušveisti aliejaus neturinčiu šveitikliu. Sausiausias odos vietas padengti tam skirta specialia priemone be aliejus. Savaiminio įdegio priemonėne tik tolygiau pasidengs ant odos, bet ir tolygiau nusiplaus. Prausiantis po įdegio padengimo nereikėtų odos stipriai mechaniškai trinti kempine, nes tai taip pat turi įtakos įdegio išsilaikymui. Po procedūros būtina odą drėkinti. Patarimas: „netaupykite“ įdegio. Dažnai atlikus profesionalią procedūrą kabinete girdžiu: – “ Na dabar tai jau nesiprausiu“. Saugokite įdegį tinkamai prižiūrėdami odą, bet „netaupykite“ jo, nes tai taip pat apsunkina tolygų pasišalinimą nuo odos paviršiaus.

3 MITAS – oranžinė spalva. Įdegį formuojančių priemonių sudėtyje yra dehidroksiacetono (DHA) – tai cukrus, randamas augaluose. Dažniausiai jis išgaunamas iš cukranendrių ir raudonųjų uogų. Būtent nuo šios medžiagos koncentracijos bei sąveikos su kitomis priemonės medžiagomis priklauso susiformuojančio įdegio spalva. DHA yra pripažinta ir laikoma saugia. Savaiminio įdegio priemones rinkitės atsakingai. Profesionalios ir patikrintos priemonės padės išvengti nesėkmių. Patarimas: įdegio priemones rinkitės atsakingai. Pigiausias ir pirmas pasitaikęs produktas greičiausiai nepateisins jūsų lūkesčių. Priešingai, suformuos klaidingą nuomonę.

4 MITAS: savaiminis įdegis netinka sausai odai. Sausos odos savininkės taip pat gali turėti gražų įdegį. Nepamirškite tinkamai paruošti odos prieš procedūrą, rinkitės kokybiškas ir tinkamos tekstūros priemones, bei tinkamai prižiūrėkite odą po savaiminio įdegio padengimo. Patarimas: sausiaodėms nerekomenduoju rinktis putų tekstūros priemonės, nes ji greitai susigeria į odą ir ją gali būti sunku tolygiai padengti. Sausos odos savininkėms labiausiai tiktų purškiama arba pienelio/ losjono konsistencijos priemonė. Prieš procedūrą būtina padengti ypač sausas odos vietas tam skirta priemone.

5 MITAS – savaiminio įdegio priemonės kenkia odai. Nuo kosmetinių odos priežiūros priemonių gausos ir kyla mitai. Visgi galiu teigti, kad ne visos savaiminio įdegio priemonės kenkia odai. Rinkitės FAKE BAKE ir SIENNA X savaiminio įdegio priemones sukurtas natūralių medžiagų pagrindu, be parabenų ir sintetinių konservantų. Produktus rasite: www.mercimerci.lt Patarimas: teisingas pasirinkimas ir tinkamas priemonės naudojimas padės jums pasiekti patį geriausią ir gražiausią įdegio rezultatą!

Na, o jeigu abejojate savo gebėjimais visada galite konsultuotis arba atsiduoti į profesionalų rankas.

Parengė: Merci Merci beauty lounge kosmetologė/ profesionalaus įdegio specialistė Iveta

Share This Post :

Comments

Log in or register to post comments
Palyginti