TOBULAS ĮDEGIS TIK PER 1 VALANDĄ!
   0 Comments
TOBULAS ĮDEGIS TIK PER 1 VALANDĄ!

 / nuoroda

Tiesa ta, kad savaiminio įdegio priemones, kaip būdą džiaugtis įdegusia oda, atradau palyginus neseniai (mažiau nei prieš metus). Gal todėl, kad visada abejojau, jog sveikas ir, svarbiausia, tolygus įdegis įmanomas su tokiomis priemonėmis.

Nors į soliariumus nevaikštau ir saulės voniomis dažniausiai ilgai nesilepinu, tačiau bronzinio odos rusvumo vis tiek norisi. Galbūt atsimenate, kai dar rudenį pasakojau apie FAKE BAKE COCONUT savaiminio įdegio serumą veidui ir kūnui? Tai šiandien su Jumis dalinuosi dar vienu savo atradimu – SIENNA-X “1 HOUR” savaiminio įdegio putos!

Šitos putos vos per vieną valandą sukuria natūraliai atrodantį įdegį – nemeluoju! Be to, putos yra be parabenų (pritaikyta veganams), jų sudėtyje yra granatai ir vitaminas E, todėl oda tuo pačiu ir drėkinama. Tinka visų tipų odai. Viskas, ką reikia padaryti, norint džiaugtis tobulu įdegiu – putomis išsitepti kūną ir/ar veidą su specialia pirštine, kuri neturi analogų. Ypatingai minkšta ir labai patogi, todėl putos pasiskirsto tolygiai (nėra baimės dėl šviesių plėmų ant odos). Pirštinės nešlapinu, tik vėliau lengvai nuskalauju vandeniu ir šampūnu.

Jei norisi lengvesnio įdegio – palaukus valandą putas reikia nuplauti po dušu. Jei norisi intensyvesnio – reikia palaukti 2-3 val. ir tada nuplauti. Tačiau galutinis įdegis ant odos pasirodo po maždaug 2-4 valandų, kai priemonė nuplaunama vandeniu. Asmeniškai aš putas laikau kelias valandas ir spalvos intensyvumo man pakanka, o įdegis išsilaiko 3-5 dienas. Tiesa, kelias dienas prieš tepantis putas pilingu nušveičiu odą (jei oda nėra labai išsausėjusi – šveitimo net nedarau). Negaliu nepaminėti ir apie putų konsistenciją. Man ji labai patiko ne tik dėl to, kad tolygiai ir lengvai pasiskirsto, bet ir pojūtis ant odos labai malonus – tarsi teptum stebuklingą serumą, kuris ne tik suteikia bronzinio atspalvio, bet tuo pačiu ir puoselėja odą. Man atrodo tai tobula priemonė toms, kurios skuba, neturi daug laiko, nenori miegoti išsitepusios savaiminio įdegio kremu per naktį, kaip ir aš nemėgsta soliarumų arba greitu metu neplanuoja atostogų, kur lepintų saulė.

Dar vienas mano atradimas – švytėjimą suteikianti dulksna ILLUMINATING MIST, kurią dar mėgstu vadinti tiesiog žėručiu. Jį purškiu iškart po to, kai putas nuplaunu po dušu – oda atrodo ne tik įdegusi, bet ir spindinti. Kai noriu intensyvesnio žėrėjimo efekto – dulskną purškiu keliskart. Jau žinau, kad vasarą šitas žėrutis bus mano geriausias draugas!

Kaip ilgai įdegis išsilaikys priklauso nuo to, kaip oda paruošta prieš tepant savaiminio įdegio priemones, kuo prausiama po to. Kad įdegis išsilaikytų ilgiau – galima naudoti SIENNA-X – PH BALANCE FACE & BODY WASH veido ir kūno prausiklį, kuriame pH yra subalansuotas. Tiesa, kad įgautum tobulą įdegį nebūtina rinktis tik putas, taip pat yra kitos skirtingos tekstūros: losjonas arba lengva dulksna. Svarbiausia pasirinkti tas priemones, kurios patinka Jums ir Jūsų odai!

SIENNA-X “1 HOUR” SAVAIMINIO ĮDEGIO PUTOS

ŠVYTĖJIMĄ SUTEIKIANTI DULKSNA – ILLUMINATING MIST

PIRŠTINĖ ĮDEGIUI PADENGTI SIENNA-X – LUXURY SELF TAN MITT

Facebook: Sienna-X

Share This Post :

Comments

Log in or register to post comments
Palyginti